TEKLİF ALMAK İÇİN TIKLAYIN!

Hakkımızda

Image

Biz Kimiz?

2011 Yılında Diyarbakır'da Isıtma Soğutma sektöründe hizmet vermek amacıyla kurduğumuz firmamızı kısa süre zarfında yaptığımız işlerle verdiğimiz güven ile müşteri portfoyumuzu geliştirdik.

Neler Yapıyoruz?

Doğalgaz içtesisat ile başladığımız sektöre; organize sanayi dönüşümleri, II. kademe basınç düşürme istasyonları, Doğalgaz Pe alt yapı işleri, kazan dairelerin çelik kazan ve Kaskad sistemleri uygulamalarımız devam etmektedir.

Bayisi olduğumuz Bosch VRF ısıtma soğutma sistemleri ile müşterilerimize yazın soğutma konforu, kışın ısıtma konforunu yaşatmaktayız.
Kalite, güven, estetik, ekonomik, emniyet esaslarına dayanarak her zaman optimum çözüm sağlamak, uygun sistemleri tasarlamak, geliştirmek ve uygulamaktır.
2011’de başlayan bir emek ve tecrübe ile Tesisat Mühendisliği ve Danışmanlığı ve yenilenebilir enerji alanında faaliyet gösteren şirketimiz, bulunduğu her yerde dürüst, gerçeğe uygun etik ve doğru bir bakış açısı ile kurumlara, işverene ve çalışanlarına değer kazandırmak.
Sağladığımız ürün ve hizmetlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, kaynakların etkin kullanımı ile zamanında teslimat yapmak ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktır.

YARDIMA İHTİYACINIZ MI VAR?

DESTEK EKİBİMİZ HİZMETİNİZDE!

Enerji tüketim oranları

2014 yılı verilerine göre Türkiye'de enerji çeşitliliği ve tüketim oranları aşağıda listelenmiştir.
Doğal Gaz35%
Kömür32%
Petrol24%
Yenilenebilir Enerji9%

Zararlarına göre yakıtlar

Bilimsel araştırmalara göre çevreye ve insan sağlığına en çok zarar veren yakıtlar şu şekilde sıralanmaktadır.
Kömür
Petrol
Doğal Gaz
Nükleer Enerji
Yenilenebilir Enerji
Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
bottom-logo.png
Akdoğan Enerji Mühendislik
Peyas Mahallesi
Selahattin Eyyubi Blv. Barış-3
Sitesi D Blok Altı No:18/C
21070 Kayapınar/Diyarbakır
© Copyright 2020 Akdoğan Enerji Mühendislik.
Tasarım & Kodlama: Tebessüm Tasarım

Ara